Kontakta oss

Välkommen att kontakta oss om du har frågor eller funderingar kring Leva & Fungera.

Välkommen att kontakta oss om du har frågor eller funderingar kring Leva & Fungera.

Maria Nilsson, affärsansvarig
E-post: maria.nilsson@svenskamassan.se
Tel: +46 (0)31-708 80 79

Ann-Margret Avellan, försäljningsansvarig
E-post: ann-margret.avellan@svenskamassan.se
Tel: +46 (0)31-708 80 50

Marie Hultman, projektkoordinator
E-post: marie.hultman@svenskamassan.se
Tel: +46 (0)31-708 82 12

Sofia Gallagher, marknadsansvarig
E-post: sofia.gallagher@svenskamassan.se
Tel: +46 (0)31-708 80 84

Kontakta leva@svenskamassan.se vid övriga frågor.

Internationella representanter

Norge, Baltikum, Polen och Island
Kjell Dehli
Scanexpo
Lilleströmveien 994
N-1912 Enebakk, Norway
Tel: +47 64 92 71 09
E-post: kjell@scanexpo.com

Danmark
Rud Jacobsson
Korf & Co
Bredgade 63
DK 1260 København K, Denmark
Tel: +45 70 20 20 06
E-post: rud@korf.dk

Tyskland, Österrike och Nederländerna
Alexander Zielke
SvenskConsult
Postfach 1505
65800 Bad Soden, Germany
Tel: +49 1733 189 237
E-post: svenskconsult@t-online.de